Saksı Uygulamaları

Saksı Uygulamaları

Saksı ve çiçekler en güzel mekanların vazgeçilmez parçaları.Fiberglass saksı, ahşap saksı,Paslanmaz saksı,Seramik & Toprak saksılar,Dekoratif saksılar,Doğal Taş saksılar,Ahşap oyma saksı ve ışıklı saksı imalatı ile ürün portföyünü her geçen gün arttırmakla birlikte, özellikle mekanların büyük saksı ihtiyacını karşılamak için yola çıkmıştır. Sınırsız ölçü ve renk seçeneği ile büyük saksıları müşterilerimizin zevklerine göre tasarlayıp imal ediyoruz.

Fiber saksılarımızı akrilik esaslı, isteğe göre mat veya parlak boyalar kullanarak ve sınırsız renk seçeneği ile üretiyoruz.

Ahşap saksılarımızda 5cm*10cm birinci sınıf çam ağacı kullanıyor ve ahşap saksıların uzun süre bakım gerektirmeden kullanılabilmesi için Emprenye işlemi uyguluyoruz. Ayrıca ahşap saksıları müşterinin istediği özel bir renk var ise, boyama uygulamasını da yapıyoruz.

Işıklı Saksı
 
Yenilikçi tasarımlarla üretilen ışıklı dekoratif saksılarımız mimariden peyzaja, değişik mekanlara fark ve kalite katan görünüme sahiptir. Ayarlanabilir ve yönetilebilir özel ışık sistemi, beyaz yüzeyde farklı renk kombinasyonları yansıtarak doyumsuz güzellikleri ortaya sermektedir.

Çevre dostu, geri dönüşümlü polietilen hammaddeden üretilen ışıklı saksılarımız parlak yüzeye sahip olup oval, yuvarlak, konik, kare gibi farklı birçok modelde beğeninize sunulmaktadır. Işıklı dekoratif saksılarımız, yapay ve canlı süs bitkileri yetiştirmek için ideal özelliktedir.

Ahşap Saksı
 
  Ahşap  saksı imalatında proje ve uygulama alanlarına göre  istenilen ölcü ve ebatlarda  saksı  uygulaması yapılmaktadır.Saksı  sipariş etmek için  ve ölcülendirmeler hakında bilgi almak için  bizi arayın.Uygulama öncesi ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Paslanmaz –  Serisi Saksılar
İç ve dış dekorasyonlarda estetik bir görünüme sahip “paslanmaz saksılar” imalatını yaptığımız ürünler arasında yerini almaktadır. Bitkiyle beraber daha da şık bir görünüm yakalayan paslanmaz saksılar dayanıklı ,uzun ömürlüdür ; ayrıca hijyenik olması nedeniyle ev , hastane, otel , alışveriş merkezleri, restaurant, kamu alanları dahil her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ürün yelpazemizde yer alan standart ölçülerdeki silindir paslanmaz saksı, silindir konik saksı, kare paslanmaz saksı, karekonik paslanmaz saksı ve dikdörtgen paslanmaz saksılarla beraber sizlerin isteğine, ihtiyacına uygun olarak her türlü ölçü , renk ve modelde paslanmaz saksı imalatlarımızla yaşam alanlarınıza estetiği getiriyoruz.

  • Paslanmaz kare  saksılar
  • Paslanmaz dikdörtgen saksılar
  • Paslanmaz konik saksılar
  • Paslanmaz silindirik saksılar
  • Paslanmaz  özel ölcülü saksılar

Merkezin'de insan  çizğisinde  hayat var.Greenlie Peyzaj

Fiber Saksı
 
Saksı ve çiçekler en güzel mekanların vazgeçilmez parçaları. Fiberglass saksı, ahşap saksı ve ışıklı saksı imalatı ile ürün portföyünü her geçen gün arttırmakla birlikte, özellikle mekanların büyük saksı ihtiyacını karşılamak için yola çıkmıştır. Sınırsız ölçü ve renk seçeneği ile büyük saksıları müşterilerimizin zevklerine göre tasarlayıp imal ediyoruz.

Fiber saksılarımızıakrilik esaslı, isteğe göre mat veya parlak boyalar kullanarak ve sınırsız renk seçeneği ile üretiyoruz.

Seramik Saksı 
 
İç mekan ve  dış mekan da rahatca kullana biliçeğiniz istediğiniz renk ve ölcülerde seramik saksılarımız mevcuttur.Fiyat v ölcüler için bizi arayın.

Dekoratif Saksılar
 
Farklı tasarım ve modellerde çeşitli ebat ve ölcüler de platik,seramik vb gibi  ürünlerden yapılmış bir çok dekoratif saksı çeşitimiz  mevcuttur.Detaylı bilgi ve  fiyatlar için  bizi arayın.

Doğal taş ve ahşap oyma saksılar

Doğal taş ve ahşap oyma saksılar istenilen ölcü ve  ebatlarda sipariş vererek hazırlanmaktadır.istediğinizölcülerde doğal ahşap ve taş ürünler oyularak hazırlanmaktadır.İç  mekan ve dış mekanda kullanıla bilir.

Sipariş ve fiyatlar için bizi arayın.

Whatsapp